Dom na sprzedaż

Śląskie, Gliwice, Zatorze

Cena:
1 100 000 PLN
Numer oferty:
1943
Powierzchnia:
190 m²
Powierzchnia działki:
444
Liczba pokoi:
7
Rok budowy:
1930
Materiał budowy:
cegła
Typ zabudowy:
bliźniak
Prąd:
1
Ogrzewanie:
gazowe
Stan budynku:
bardzo dobry
Forma własności:
własność
Data dodania:
2019-06-18
Data aktualizacji:
2019-06-18

Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z okresu międzywojennego przeprojektowany przez znanego gliwickiego architekta.


Przy głównym wejściu znajduje się sypialnia, poprzedza ją ukryta ale otwarta garderoba, na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, wc, atrium, komunikacja, salon z wyjściem na ogród. W tej części domu mamy też garderobę, łazienkę oraz sypialnię, która mieści się na piętrze. Atutem na tym poziomie jest atrium.

Z przedpokoju odrestaurowanymi schodami dostajemy się na piętro gdzie znajduje się łazienka, trzy pokoje w tym dwie z dodatkowym wejściem na poddasze, gdzie znajdują się sypialnie dzieci.

Piwnica to pralnia, pomieszczenie gospodarcze , jak i miejsce na przechowywanie wina.

Z zewnątrz wzdłuż ściany budynku ciągnie się płaski dach, który osłania wejście i trakt komunikacyjny przed deszczem. W dalszej części ogrodu rozszerza się i przechodzi w wiatę garażową na 3 samochody. W tej części domu mieści się również pomieszczenie gospodarcze do którego dostajemy się z zewnątrz budynku.

Dom ma niepowtarzalny klimat poprzez zachowanie starych elementów przedwojennego domu z połączeniem wygody i nowoczesności. Nieruchomość ta stanowi wartość architektoniczną i urbanistyczną.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu
Kasia tel. 534-901-700
Oferta wyłącznie w naszym biurze

www_directhome_pl nowy wymiar Agencji Nieruchomości

Agent prowadzący

Agent prowadzący:
Katarzyna Jonda-Śledzik
E-mail:
Telefon komórkowy:
534 901 700
Telefon biurowy:
534 901 700

Wyślij zapytanie

FacebookTab