O NAS

_____

DirectHome to agencja nieruchomości, która powstała w oparciu o doświadczenie i pasje dwóch osób. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w branży kredytów hipotecznych, budując jednocześnie swoją markę i uznanie wśród kontrahentów, dzięki którym na rynku istniejemy od jedenastu lat.

Wykorzystując zdobytą wiedzę, a także fakt, iż jesteśmy specjalistami w zakresie kredytów hipotecznych w firmie ANG, pomagamy swoim klientom w załatwianiu formalności związanych z otrzymaniem kredytu hipotecznego oraz pośredniczymy w rozmowach z bankami w celu uzyskania jak najkorzystniejszych warunków określonych umów.

Tym kierujemy się w pracy!

_____

Wiemy jak ważny jest kontakt z klientem i współpraca z nim.

Chcąc budować długotrwałe relacje z kontrahentami, stawiamy na takie wartości >>>>>>>>>>

Szczerość i Otwartość

wierzymy, że partnerskie relacje oparte na solidnych podstawach pozwolą na wypracowanie wspólnego celu i jego osiągnięcie

Jakość

chcemy, aby nasze działania wychodziły poza przyjęte standardy, dlatego też do klientów i ich potrzeb zawsze podchodzimy w sposób indywidualny

Profesjonalizm

gdy zmienia się rynek nie tylko zmieniają się potrzeby klientów, ale również my


Pasja

wierzymy, że tylko praca, w której się spełniamy przynosi nam wyniki i radość, dlatego też zajmujemy się wyłącznie tym, na czym się dobrze znamy.

Oferta naszego biura

_____

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak również przedsiębiorców czy podmiotów prawnych, które chcą nabyć nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

sprzedaży, wynajmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, jak i przemysłowych

badania stanu prawnego danej nieruchomości,

pośredniczenia w zakupie nieruchomości.

DirectHome a bezpieczeństwo

_____

Jako profesjonaliści nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwie. Naszym klientom możemy zagwarantować kompleksowe usługi, które obejmują między innymi przeprowadzenie przez proces wynajmu, zakupu czy też sprzedaży nieruchomości.

Dodatkowo, nasza wiedza pozwala nam sprawdzenie określonej nieruchomości pod względem prawnym, co sprawia, że nasza oferta jest w pełni bezpieczna

Jako agencja nieruchomości pracujemy w systemie „Direct” czyli spotykamy się z klientami bezpośrednio na nieruchomości którą chcę sprzedać bądź wynająć, a z kupującymi na nieruchomości poszukiwanej.