MDM mieszkanie dla młodych – Ostatnia pula 2018

Program mieszkanie dla młodych ostatnimi laty budzi sporo emocji ze względu na swoją popularność. Rządowe wsparcie do własnego „M” wystartowało w 2014 roku i na początku swojego istnienia rządowe dofinansowania wykorzystywane były bez większych szaleństw.
Sytuacja zmieniła się w roku 2016 oraz 2017 kiedy to pula dopłat nie wystarczyła dla wszystkich zainteresowanych, a środki przewidziane na kolejny rok w połowie swojej wysokości zarezerwowane były już rok wcześniej.

Nie inaczej wygląda sytuacja w chwili obecnej, a dodatkowo atmosferę podgrzewa fakt, że rok 2018 zgodnie z zapowiedziami oraz ustawą w dzisiejszym kształcie będzie ostatnim rokiem kiedy będzie można skorzystać z rządowego dofinansowania.

Nauczeni jednak doświadczeniem lat ubiegłych wiemy, że już dziś warto przygotować sobie transakcję nieruchomościową pod styczniowe szaleństwo. Prawdopodobieństwo szybkiego wyczerpania puli dopłat jest tak duże na początku roku 2018, że odkładanie poszukiwania nieruchomości na początek przyszłego roku niemal ze 100% pewnością nie pozwoli na skorzystanie z dopłaty.

Nasza agencja służy pomocą przy poszukiwaniu nieruchomości które mogą zostać objęte rządowym programem dopłat MDM, a dodatkowo poprowadzimy Państwa przez cały proces związany ze złożeniem wniosku kredytowego oraz uzyskaniem kredytu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *